ПРВИОТ АЛТЕРНАТИВЕН ПАРКИНГ ЗА АЕРОДРОМОТ МАКЕДОНИЈА

Пресметка

Изберете ги датумите и часовите за резервација врз основа на поаѓањето и пристигнувањето од паркингот, но не ги сметајте часовите на летање.

Пристигнување:

:

Заминување:

:
Измијте внатре 6.0 €
Измијте надвор 6.0 €
Car Cover Daily 0.8 €
Пресметување на трошок

Чести прашања

1Дали „IKAROS – AEROPARK“ е блиску или далеку од аеродромот „МАКЕДОНИЈА“?
Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et.
„IKAROS – AEROPARK“ се наоѓа на само 1.500 метри од аеродромот „МАКЕДОНИЈА“, на 14-от км. на автопатот Солун – Михањона, на клучката кај REGENCY CASINO и наспроти хотелот „IRIS“.
2Дали услугата за превоз со мини-автобус е бесплатна?
3Колку често мини-автобусот за превоз оди до аеродромот?
4Што треба да сторам кога ќе се вратам на аеродромот „МАКЕДОНИЈА“?
5Дали е потребно да резервирам место за паркирање на моето возило во „IKAROS – AEROPARK“?
6Како да резервирам во "ИКАРОС - АЕРОПАРК"?
7Колку часа пред летот треба да се наоѓам на аеродромот?
8Дали може некој друг да го преземе моето возило?
9Дали во мини-автобусот постои неопходната опрема за превоз на малечки деца?
10Дали „IKAROS – AEROPARK“ има мини-автобус подобен за превоз на хендикепирани лица во количка?

24h безбедност

Алтернативен паркинг со 24-часовна безбедност за аеродромот "Македонија".

Бесплатен превоз

БЕСПЛАТЕН И ДИРЕКТЕН ТРАНСФЕР до и од аеродромот 24 часа, седум дена во неделата со нашиот сопствен мини-автобус.

Транспорт

24ч. БЕСПЛАТЕН превоз до и од аеродромот "Македонија" со нашиот сопствен мини-автобус.

Нашиот слоган

Ние го цениме и вреднуваме вашиот бизнис и секојдневно работиме напорно за да го заработиме!

Членови

Станете член за да ги искористите нашите специјални понуди.

Пресметка

Изберете ги датумите и часовите за резервација врз основа на поаѓањето и пристигнувањето од паркингот, но не ги сметајте часовите на летање.

Пристигнување:

:

Заминување:

:
Измијте внатре 6.0 €
Измијте надвор 6.0 €
Car Cover Daily 0.8 €
Пресметување на трошок

Информации за контакт

„IKAROS – AEROPARK“ се наоѓа само 1.500 метри од аеродромот „МАКЕДОНИЈА“,на 14-от км. на автопатот Солун-Михањона, на клучката кај REGENCY CASINO, до ноќниот забавен центар „MOUSES“ и наспроти хотелот „IRIS“. || ТЕЛ.: +30.2310486000 || ФАКС : +30.2310486000 || Ε-пошта : info@ikaros-aeropark.com

logo-btm.png